Rehabilitacni valecek

Prohlédněte si rehabilitační váleček 60×100 řešení

Rehabilitacni valecekHledáte prvky vybavení vaší rehabilitační kliniky, které ji učiní funkčnější a přívětivější pro pacienty? Chtěli byste, aby to byly pouze vysoce kvalitní předměty? Je to perfektní, protože náš sortiment je na takové produkty bohatý. Možná vás zaujme náš rehabilitační váleček 60×100? Vyznačuje se nejen vysokou kvalitou, ale také rozumnou cenou.

Prezentovaná možnost bude perfektní jako podpora pro kolena, hlavu a kotníky pacienta. Uplatní se nejen v rehabilitační ordinaci, ale také při klasické a sportovní masáži i při korektivní gymnastice. Použití těch nejlepších materiálů, konkrétně polyuretanové pěny a materiálu podobného kůži nebo vinylu, je zárukou vysoké pevnosti a dlouhé životnosti tohoto řešení.

 

Na míru vašim preferencím

Rehabilitacni valecekSkvělé na rehabilitačním váleček 60×100 je, že si jej můžete upravit podle vlastních preferencí a potřeb. Je jen na vás, pro jakou barvu se rozhodnete. Nabízíme širokou škálu barev, včetně červené, oranžové, zelené, černé, bílé a mnoha dalších. Tu správnou barvu jistě sladíte do svého pokoje. Tento produkt si můžete také vyžádat ve velikosti na míru. Chcete-li tak učinit, kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky. Společně vybereme nejoptimálnější řešení. Nečekejte a kupte si tento úžasný produkt ještě dnes.

By admin

Translate »