omron automatyka

Sprawdź co możemy zaoferować Ci w Omron automatyka

omron automatykaNasza firma posiada bogatą ofertę różnego rodzaju produktów, spośród których na wyróżnienie zasługuje automatyka marki Omron. Omron jest znanym światowym przedsiębiorstwem, które sa działalność rozpoczęło w 1933 roku.

Od tamtej pory firma Omron cały czas poszerza swój asortyment o innowacyjne produkty z zakresu automatyzacji, a także bezpieczeństwa. Cała firma Omron składa się z licznych filii i spółek na całym globie, które łącznie zatrudniają ponad 35 tysięcy pracowników.

 

 

 

Co jeszcze może zaoferować Ci firma Omron?

omron automatykaSterowniki Omron automatyka, które znajdują się w ofercie Industria Polska, pomagają we wdrażaniu w najprostszy i najszybszy możliwy sposób, bezpiecznych rozwiązań do maszyn i wszelkiego rodzaju instalacji, nadających się do zastosowań w firmach i zakładach.

Markę Omron charakteryzują takie cechy, jak niezawodność, intuicyjność obsługi sterowników. Oprócz tego są one również zgodne z wszelkimi normami, zarówno krajowymi, jak i unijnymi. Siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie i tam też serdecznie zapraszamy do osobistego zapoznania się z naszą pełną ofertą. Obecni tam specjaliści z pewnością pomogą i doradzą w doborze właściwego systemu, najbardziej wydajnego dla Państwa zakładu pracy, bądź przedsiębiorstwa.

By admin

Translate »