Predstavujeme ALK rádiové stonky

stĺpiky radu ALKNaša ponuka zahŕňa elektroinštalačné zariadenia, ktoré môžu prispieť k zvýšeniu kvality života užívateľov danej miestnosti. Montáž rádiovej stupačky ALK má množstvo výhod, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších zákazníkov. S týmto produktom budú vaše izby určite pohodlnejšie a užívateľsky príjemnejšie.

Nemusíte sa báť, že by pokazila dekor, keďže pôsobí aj esteticky. Skvele zapadne do klasických aj moderných interiérov. Za zmienku stojí aj vysoká kvalita za dobrú cenu. To sa určite premieta do vysokej odolnosti a dlhej životnosti, vďaka ktorej sa budete môcť zo zakúpenej veci tešiť dlhé roky.

 

 

 

Načo to je?

stĺpiky radu ALKHlavnou ulohou stĺpiky radu ALK, v ktorch sa im vyborne dari, je vyrazne urychlenie montaze a znizenie nakladov na modernizaciu pri vymene zariadeni v miestnosti. Produkt poskytuje možnosť viesť inštaláciu zo zavesených podhľadov priamo na pracovisko. To platí pre otvorené kancelárske priestory.

Toto riešenie si môžete upraviť podľa svojich potrieb a zvoliť si jednostranné, obojstranné, obojstranné oválne a štvorstranné verzie. Stĺpik je tiež možné rozšíriť o predlžovacie prvky, ktorých dĺžka je 1,5 m, 1 m alebo 0,5 m. To však neplatí pre jednostrannú verziu.

By admin

Translate »