Změňte svůj interiér se zásuvkami CIMA

Zásuvky CIMAHledáte do svých pokojů prvky, díky kterým budou funkčnější a uživatelsky přívětivější?

Tak to jste na správném místě, protože náš sortiment je skutečným dolem takových produktů. Doporučujeme vám podívat se na naši nabídku, konkrétně zásuvky CIMA. Toto řešení je ideální pro různé architektonické styly. Nezáleží na tom, zda jsou vaše interiéry moderní nebo klasičtější, protože prezentované řešení bude perfektně fungovat v každém z nich.

Navíc dodá estetickou hodnotu, protože se vyznačují pěkným vzhledem. Výrobek lze použít na různých typech míst, a to v minisloupech, podlahových boxech nebo sloupech. Lze je použít jak pod omítku, tak na povrch.

 

Podívejte se na seznam výhod

Zásuvky CIMASkvělé na zásuvky CIMA je, že si je můžete přizpůsobit svým vlastním potřebám a preferencím, stejně jako výzdobě místnosti. To lze provést výběrem vhodné barvy z palety barev, která obsahuje následující návrhy: bílá, červená, grafit a hliník, stejně jako dvoubarevné varianty. Za zmínku stojí i signál, který informuje, zda je daná zásuvka aktuálně napájena proudem. Použití tohoto řešení v minisloupcích a sloupcích vyžaduje dva prvky. Jedním z nich je montážní krabice SAL 100 a druhým je příslušný držák CIMA.

By admin

Translate »